Skąd EGB?

Inicjatorem powstania firmy EGB jest Ewa Gąsienica-Brożyńska. Mama. Wykształcony socjolog i nauczyciel edukacji elementarnej Montessori, jedna z pierwszych w Polsce instruktorek programu Baby Signs® Migusie®

i Tubowania®, animator zabawy i czasu wolnego, wyznawczyni zasad rodzicielstwa bliskości, doradca laktacyjny.
Szanuje i słucha dzieci, stawiając na ich twórczy rozwój. Podczas autorskich warsztatów

i animacji wspólnie z rodzicami otwiera nieograniczony świat możliwości rozwoju małych ludzi, jak i samych rodziców.

Coś z niczego

Od lat pasjonatka rękodzieła – potrafi stworzyć małe dzieła sztuki dosłownie z niczego. Od lat zaraża tą pasją dzieci, młodzież i dorosłych, prowadząc inspirujące warsztaty dla rodzin, firm i organizacji na terenie Poznania i w całej Wielkopolsce.